Брендування сумок як альтернатива дорогій рекламі

Напевно ви часто бачили, що відомі компанії намагаються підтримувати і розвивати свій статус завдяки брендингу, використовуючи при цьому чашки, ручки, блокноти, календарики та іншу сувенірну продукцію. Але хіба цим можна зараз здивувати покупця? Авжеж, ні. На сьогоднішній день споживачів цікавить практичність і корисність подарунків, і фірмові сумки будуть дуже актуальними. Це один з найважливіших пунктів при плануванні рекламної кампанії в 2018 році.

Чому це вигідно?

 

 

  ✔ви зможете підкреслити свою індивідуальність і фірмовий стиль підприємства;

✔ це стане частиною корпоративної культури;

✔ це вкрай необхідний пункт в рекламній кампанії;

✔ це дозволить круто відрізнятися від конкурентів і опинитися в центрі уваги.

 

 

 

 

Брендовані сумки будуть незамінним атрибутом на важливих значних заходах, де буде представлена ваша компанія: виставки, семінари, тренінги, конференції, тощо.

Друк на сумках – всебічний варіант реклами своєї продукції. Головне – добре проробити дизайн, форму і тканину, адже чим більше споживач буде носити цю річ, тим більше живої і активної реклами вашого бренду буде на вулицях.

Основні моменти, які потрібно врахувати перед друком логотипу на сумках:

  1. де цей вид реклами має “вистрілити”;
  2. як довго людина буде / зможе використовувати даний вид сувенірної продукції в повсякденному житті;
  3. хто буде основною аудиторією реклами;

Основним мінусом буде, звичайно, витратність, адже вкладення можуть бути великими, але повернення від таких маркетингових інвестицій принесе свої “фінансові” плоди. Найбільший плюс – безстроковість реклами (іноді компанія вже не існує, а реклама на сумках продовжує діяти).

 

Які види сумок краще використовувати:   

 

Спортивна сумка. Спорт знову повернувся в моду і все більше людей ходять в зал тренуватися і використовують для спортивного одягу спеціальні сумки. Це відмінна реклама для цільової аудиторії.

 

Тканинна сумка. Всі люди ходять за покупками, а їх потрібно у щось складати. І тут знадобляться подаровані вашою компанією брендовані тканинні сумки, які так мало займають місця і компактно складаються. Це бюджетне брендування сумок за собівартістю. Шарудливі пакетики (пробач нас, мандрівний пакет АТБ) – це минуле століття, тренд 2018 року – френдлі-еко.

 

 

Косметичка. Кожна дівчина, яка доглядає за собою і намагається завжди виглядати на всі сто, носить з собою маленьку косметичку з улюбленими продуктами для догляду за красою. Брендування таких міні-сумочок буде дуже актуально. Реклама буде працювати 25/8.

 

 

Дорожня сумка. Це дуже корисна річ в будинку і для переїздів і для подорожей і просто, як спальне місце для домашнього вихованця. Ваш бренд дозволить споживачеві не тільки бути унікальним і з легкістю знаходити свій особистий багаж на стрічці в аеропорту, але і додасть стилю. А вам це дозволить розширити цільову аудиторію закордоном, адже брендована валіза може об’їхати цілий світ і засвітити там логотип компанії.

Брендування сумок – це відмінна альтернатива класичному, адже дозволяє зробити корисні подарунки кінцевим споживачам, які стають “живою” рекламою вашого бренду. А замовити друк на тканині ви можете у нас.