Друк на футболках поло

Друк на футболках поло

Однаковий одяг з мас-маркету вже давно не актуальна, адже людям подобається бути оригінальними і звертати на себе увагу. Друк на футболках – це один з найдоступніших і популярних способів прикрасити улюблену річ.
Футболка поло відрізняється наявністю короткої застібки і стоячого отложного коміра. У нас можна замовити будь-яку друк на футболці поло в Києві, Чернігові, Харкові та інших містах України. Як малюнок найчастіше вибирають різні цитати і фрази, імена, номери, логотипи або абстрактні малюнки, а також популярні зображення – наприклад, мультгероев.

Методи друку на футболках поло

Принт на виріб наноситься одним з декількох методів: термоперенос, флексодрук, цифровий принт і шовкографія. Кожен з них має певні переваги і недоліки. Перед тим, як замовити друк на футболках, потрібно визначитися з вибором.

Термоперенос або флексопечать на футболках

Якщо вам потрібно віддрукувати деталізоване зображення невеликого розміру або прикрасити невеликий елемент одягу (наприклад, кишеню), термоперенос стане відмінним варіантом. Він швидко наноситься, має хорошу якість і відмінну передачу кольору. Флексодрук має такий же принцип: вбрання клієнтом зображення наносять на
спеціальну плівку, яка потім вирізається плоттером і притискається до тканини. Недолік даного методу полягає в тому, що можна вибрати тільки одноколірний малюнок. Крім того, флексопечать не підходить для зображень з великою кількістю дрібних деталей.

Цифровий принт на футболках поло

Цифровий друк є одним з найпопулярніших способів перенесення зображення на тканину. Дана технологія передбачає використання спеціального принтера і чорнила, які не шкодять здоров’ю людини. Більшість клієнтів воліє нанести свій принт на футболку саме за допомогою цифрового друку. В результаті виходить яскраве стійке зображення, яке не тріскається і не вигорає протягом тривалого часу. Цифровий друк на футболці в Києві займає буквально 15 хвилин. Можна замовити як партію виробів, прикрашених принтом, так і одиничні екземпляри.

Шовкографія на футболках поло

Шовкографія – це відмінний спосіб прикрасити партію одягу (його вигідно використовувати, якщо потрібно нанести принт на 30 і більше футболок). Завдяки спеціальному обладнанню досягається максимально барвиста і реалістична передача зображення. Для основи можна використовувати футболки з натуральної або синтетичної тканини, при цьому вони залишаються м’якими. Шовкографія дозволяє додати в малюнок спецефекти – наприклад, імітацію оксамиту або блискітки. Такі принти відмінно переносять прання, але перед прасуванням виріб необхідно вивертати навиворіт.

Ціни на друк на футболках поло в Києві

Замовити якісний друк на футболках в Києві непросто – для того, щоб виріб вірно прослужило вам, потрібно використовувати спеціальне обладнання і точно дотримуватися технологію нанесення зображення. Зрозуміло, футболки теж повинні бути хорошої якості.
У нашій компанії ви зможете недорого замовити принт на футболку. Орієнтовна вартість замовлення залежить від декількох факторів: обраного способу нанесення зображення, розміру і складності малюнка, потрібної кількості примірників. Щоб дізнатися точну ціну друку на футболках, звертайтеся до наших фахівців.

Де замовити друк на футболках поло в Києві?

Замовити футболку поло з принтом ви можете на нашому сайті. Компанія «Folkprint» пропонує різні види нанесення зображення. Ми використовуємо тільки якісні матеріали і вироби для основи, які не втрачають привабливий зовнішній вигляд і витримують до 50 прань. У нас можна замовити якісний друк на футболках оптом і поштучно. Крім того, ми
виконуємо термінові замовлення.