Друк на футболках

Хочете підкреслити свою індивідуальність, але не знаєте як? Тоді друк на футболках – це саме те, що вам потрібно. Креативні малюнки, улюблені персонажі, заумні фразочки, цікаві постаті, яскраві фотографії, фірмові логотипи, смішні написи можуть відмінно розміститься на вашому одязі. Правильно підібраний принт на футболці чітко відобразить Ваше внутрішнє “Я”. До того ж, це підкреслить харизматичність і тонкість чудового смаку.

Безумовно, в сучасному світі на полицях відомих шоу румів представлено запаморочливе кількість футболок з печаткою найрізноманітніших ілюстрацій, але в підсумку говорити про який-небудь індивідуальності немає ніякого сенсу. Якісний друк на футболках дозволить вам відчути себе особливим і ексклюзивним одночасно. Компанія folkprint готова допомогти Вам самовиразитися на всі 100%. Замовити якісний принт і отримати його в найкоротші терміни – наше гасло.

Всі види друку на футболках

Давайте розглянемо найпопулярніші методи друку на футболках і розберемося, яка ж з них підійде найкраще для ваших цілей і бажань. До них відносяться: флексография, шовкографія, а також цифровий принт.

Флексографія друку на футболках чи термоперенос. Термопечать на футболках відбувається наступним чином: спеціальним важким термопрессом при певній температурі, а саме понад 150 градусів, малюнок “перебивається” на тканину. Найбільшим плюсом даної технології є швидкість нанесення. Так що, якщо раптом знадобиться термінова друк, це саме те, що Вам потрібно. Термотрансфер дає можливість отримати не тільки якісну картинку, але і дозволяє зберігати високу передачу кольору перенесеної картинки. Головний недолік полягає в наступному: використовувати можна тільки бавовняний тканину.

Що стосується флексографии, то вона має той же механізм нанесення зображення, але відрізняється фактурою плівки. Тут використовують таких два види термоплівки: флекс і флок. Хтось може подумати, що “Флекс” – це новомодне слово-синонім до хвастощів. Так і є, але в друкованих реаліях, це всього лише гнучка плівка з глянцевою поверхнею, яка ідеально підходить для перенесення знаменитих логотипів і крутих написів. Що стосується флока, то вона має оксамитову фактуру, яка додає одягу дорожнечі і статусності. Флексодрук на футболках дозволяє реалізувати ваші ідеї на найрізноманітніших типах тканин, але існує одна важлива “але”: зображення повинно бути виключно векторних.

Цифровий принт на футболках. Прямий друк на футболках є механізм нанесення спеціальних соковитих, а що найголовніше, безпечних фарб на тканини. З боку це виглядає, як звичайна середньостатистичний друк струменевого принтера на папір, тільки замість кальки у нас білий бавовна. У підсумку отримуємо прикольний принт на футболку. За рахунок того, що технологія не дозволяє чорнила розтікатися по волокнам, малюнок завжди виходить насиченим і чітким, а всі частини його елементів мають високу деталізацію. Якщо раптом Вам захотілося замовити принт на вовняний піджак, то цей метод саме “в яблучко”, так як сюди підходять будь-які типи тканин. Нам здається, що головним його недоліком виступають терміни виготовлення. Прямий друк на футболках займає дуже багато часу, особливо якщо малюнок на всю поверхню полотна.

Шовкографія на футболках. Шовкотрафаретний друк на футболках Києва просто ідеально підходить до таких ілюстрацій, як растрові або ж монохром. Сам процес являє собою нанесення певних кольорів чорнила через спеціально призначене “сито”. Шовкографія вигідна для вашого “кишені” в кількості від 30 штук. Прям кращий спосіб друку на футболках оптом. Даний метод прекрасно балансує між такими категоріями, як ціна / якість, але ось терміни її трохи “кульгають”. Варто також відзначити, що шовкотрафаретний друк футболок має низьку термостійкість. Ви також можете додати святкового настрою свого виробу, додавши що переливаються всіма кольорами веселки блискітки.

Як можемо бачити, кожна технологія друку малюнка на футболці має ряд своїх особливостей, і щоб підібрати правильний, слід чітко розуміти, що ми хочемо отримати в результаті.

Ціни на друк на футболках в Києві

Наданий спектр цін на ринку друку футболок на замовлення починається від 100 гривень в залежності від обраної технології, кількості примірників і розміру майбутнього зображення. Дешева друк на футболках також існує, адже демпінг тут ніхто не відміняв, але отримаєте ви бажаний результат в підсумку від непрофесіоналів? Можливо, але як знати напевно. Саме тому ми рекомендуємо вам ознайомиться з середньостатистичними цінами на кожен тип друку на футболці в Києві:

Термоперенос коливається в рамках 80 – 110 гривень;
Шовкографія розмістилася в діапазоні 100-150 гривень;
флексография взяла Рендж в 140 – 170 гривень;
Цифровий друк – 70 – 100 гривень;

Дані ціни поширюються на малюнок форматом А4, з використанням білої тканини, а також для одиничного екземпляра. Вартість зростає на 30-40% при залученні кольорових основ. Варто також відзначити, що при оптовій друку на футболках, особливо в кількості від 100 одиниць, ціна може впасти в 2 рази.

Де замовити друк на футболках в Києві

Якщо Ви все ж надумали виділитися з безликої юрби і прийняли правильне рішення замовити принт на футболку, то компанія folkprint з радістю допоможе на всіх етапах втілення ваших креативних ідей в реальність. Команда професіоналів, у яких за плечима не один рік досвіду в сфері принтів на футболках, підбере оптимальний і ефективний метод нанесення ілюстрації на тканини, а також врахує всі особливості Вашого майбутнього виробу. Ми завжди клієнтоорієнтованої до дрібниць. Компанія використовує тільки якісні матеріали, сучасні технології, а також безпечні чорнило. В результаті Ви обов’язково залишитеся задоволеними і будете рекомендувати нас своїм друзям і близьким.