Послуги > Друк на світшотах

Друк на світшотах – бюджетний і надійний спосіб створити неповторний елемент гардероба. Толстовки останнім часом набувають все більшої популярності, і не дивно. Нехитрий крій в поєднанні з якісними натуральними тканинами дозволяють створювати неповторні елементи гардероба. А нанесення на них вашого зображення робить вироби індивідуальними, вигідно підкреслює ваш смак і особливості компанії.

Для чого потрібен фотодрук на світшотах / толстовках

Нанесення на світшоти / толстовки зображень і написів вирішує ряд завдань, які за допомогою інших методів складно або неможливо вирішити. Так, технологія дозволяє створити:

  • неповторний фірмовий стиль;
  • одяг для проведення промоакцій, розрахованих на залучення нових клієнтів і популяризації бренду;
  • оригінальний елемент гардеробу для повсякденного життя або важливих подій;
  • по-справжньому незабутній і індивідуальний подарунок для близької людини.

Які методи і технології використовуються. У чому їх переваги і недоліки

Компанія FolkPrint використовує кілька методів друку на світшотах в Києві, а саме: прямий цифровий та шовкотрафаретний друк, сублімацію, термотрансфер. Так, наприклад, технологія прямого цифрового друку дозволяє нанести будь-який повнокольорове зображення, в тому числі і фотографію. Малюнок виходить необ’ємний, стійким і яскравим. Використовуючи шовкотрафарет, можна домогтися цікавого рельєфного зображення. Технологія також дозволяє додавати різні «спецефекти», в тому числі блискітки. Метод найкраще підходить для великих тиражів.

Якщо потрібно нанести принт на світшот чи толстовку швидко, рекомендуємо замовляти термпоперенос (термотрансфер). Спосіб використовується для нанесення не багатобарвних малюнків. Результат відрізняється стійкістю і міцністю.

Компанія FolkPrint використовує тільки сучасне обладнання, завдяки якому всі замовлення виконуються швидко і якісно. У каталозі ви знайдете жіночі і чоловічі текстильні основи для нанесення зображень. Завжди в наявності увесь розмірний ряд.

Щоб зробити принт на світшоті чи толстовці, телефонуйте нам за вказаним на сайті контактним номером телефону. Наносимо зображення будь-якої складності в короткі терміни. Якщо вам потрібна консультація, задайте всі ваші запитання нашому фахівцю.
Ми знайдемо оптимальне рішення для вашого завдання.

Узнать стоимость