Футболка. Початок.

Вам ніколи не було цікаво про те, звідки взялася футболка, хто її придумав, хто першим надів її на себе і як вона стала найбільш продаваною річчю на світовому ринку? Нам – так, саме тому ми вирішили поділитися і з вами цією цікавою інформацією і пропонуємо вам поринути трохи в історію.

 

Свою історію футболка під замовлення почала ще в далекому дев’ятнадцятому столітті і була створена американцями. Незважаючи на те, що саме слово “футболка” асоціюється з футбольною грою, запевняємо вас, що нічого спільного з її історією футбол не має. Все почалося на початку Другої Світової війни, коли 7 грудня 1941 року був розгромлений Перл Харбор, американський уряд дійшов висновку, що потрібно мобілізувати величезну кількість солдатів в війська. Але коли в штат прибуло понад одинадцять мільйонів новобранців, керуючі армії США зіткнулися з проблемою – нестача форми і обмундирування. І тут вони знайшли вихід – використовувати нижню білизну, яка була популярна в європейських країнах і модернізувати її під потреби солдатів. Основною перевагою цієї сорочки було те, що вона зшита з легкої тканини – бавовни. Остаточний вигляд вона мала такий: бавовняна сорочка вільного крою з коміром на гумках і з короткими рукавами. Її можна було надіти як самостійну одиницю гардероба в жаркому кліматі, так і під низ верхнього одягу в холодному.

T-shirt – саме таку назву отримала сучасна футболка в американській армії. Що стосується країн СНД, то до нас футболки прийшли після Другої Світової і використовувалися виключно, як спортивний одяг, власне і в футболі теж. Найцікавіше, що спочатку вироблялися тільки футболки білого кольору, а США знову була першовідкривачем. Вона почала робити принти на своїх футболках з логотипами і назвами військових кораблів, літаків, загонів і т.п.

 

 

 

Пізніше в 60-х з’явився такий напрямок, як Хіппі, який приніс свій світогляд і цим замінив все навколо. Вони першими популяризували футболки з принтами, де висловлювали свої душевні емоції, політичні погляди або улюблену музику і кумирів. У сімдесятих почався бум на яскраві принти на футболках, що стосувалися музичної теми.

 

 

Як ми бачимо, популярність оригінальних футболок нікуди не зникла з роками, а навпаки ще більше і глибше зміцнилася серед переваг мільйонів людей. Сьогодні у кожної людини на полицях в шафі лежить пара улюблених футболок, які можна придбати в будь-якому магазині одягу. Але щоб залишатися унікальними і самовиражатися, ми пропонуємо вам замовити футболку з принтом у нас, адже ми даємо гарантію, що прання малюнку буде не страшним, адже відповідаємо за якість головою. Якщо у вас немає ідей, ми з радістю придумаємо яскравий образ для вас, трохи дізнавшись про ваші уподобання і завжди виконаємо роботу в строк.