Футболки з героями фільмів

Телебачення і кіноіндустрія щільно увійшли в наше життя. Популярні серіали, кіноновели, фільми в стилі фентезі стали звичним і одним з пріоритетних для більшості людей способів провести час. Улюблені кіногерої стають зразками для підражання, а футболки з їх зображенням – швидко і без слів розповідають про персональні захоплення.

Щоб додати одязі оригінальності і стилю, варто використовувати професійний фотодрук. Найпопулярнішими героями, зображення яких прикрашають собою майки та футболки, стали:

 • Тор;
 • Супермен;
 • Джек Горобець;
 • Дарт Вейдер;
 • Гаррі Поттер;
 • Джеймс Бонд;
 • Доктор Хаус;
 • Джокер і багато інших.

Індивідуальне замовлення футболки з фотозображенням стане відмінним придбанням для вашого гардеробу. Вони також чудово підійдуть в якості ексклюзивного презенту для близького друга, подруги або хлопцю/дівчині.

Сучасний друк може бути виконаний як на білих, так і на темних або кольорових тканинах. Бездоганність кольору зберігається навіть після багаторазового прання. Вироби можна піддавати прасуванню також. Дотримання певних правил і рекомендацій по догляду за такими речами, допоможуть зберегти їх в первозданному вигляді протягом тривалого часу.

Речі з киногероями і мода

Друк на футболках і світшотах – це модне нововведення, актуальність якого не тільки не вичерпується, а й все більше набирає обертів. Це обумовлено:

 • унікальністю виробів;
 • можливістю нанесення будь-якого зображення;
 • зручністю в формуванні та підтримці власного стилю.

Щоб виділитися з натовпу і звернути на себе увагу, можна нанести напис на футболку або використовувати стильний трендовий принт з улюбленим персонажем фільму.

Футболки з героями кінофільмів знаходяться завжди на піку популярності. Вони універсальні, підходять для походів в клуб, магазини або відвідування вечірок, прогулянок в громадських місцях. Обраний малюнок-це додатковий привід для цікавої бесіди або нового знайомства. Роблячи вибір на користь одягу з друком на тканині у вигляді кіногероїв, ви обов’язково станете модним і яскравим персонажем. Залишилося лише визначитися з тим, хто стане гідною прикрасою вашого гардеробу.

Де замовити футболку з фотопринтом

Якщо ви хочете зробити футболку з фото улюбленого героя з кінофільму, вам варто звернутися в нашу компанію. Сучасне обладнання для друку, високоякісні фарби і широкий вибір способів нанесення дозволяє отримати саме те, чого хочеться.

Нанести зображення на футболку можна за допомогою технології прямого цифрового друку, шовкографії або будь-яким іншим методом. Він буде залежати від індивідуальних переваг клієнта, а також від розміру бюджету та тиражу.

Приймаємо замовлення від 1 одиниці. Зателефонуйте за контактним телефоном або скористайтеся електронною заявкою на зворотний дзвінок.