Футболки з улюбленими фотографіями

Як говорила англійська письменниця Алі Сміт – «Фотографія фіксує вічність, на ділі будучи доказом того, що все є лише коротка мить в очах вічності». Звичайно у кожного з нас є сімейний альбом з дорогими серцю фотографіями, але як же хотілося б ділитися зі світом щастям не тільки в інстаграмі. Відмінним варіантом стануть фото-футболки.

Не так давно футболки з фотографіями створювалися за допомогою наклейок. Це було дорогувато для замовників і за собівартістю, а також займало дуже багато часу для реалізації. Але з появою нових технологій все стало набагато простіше, адже тепер нанести малюнок на футболку можна безпосередньо без будь-яких проміжних етапів. Головне тепер знайти в собі сили визначитися з фотографією для друку, адже так багато моментів було зроблено на камеру смартфона і не тільки.

Як відбувається друк фотографії на полотні?

 

 

Вибираємо свій принт на футболку, а саме фотографію в хорошій якості і відправляємо нам. Далі, ми завантажуємо полотно для друку в спеціальне обладнання – текстильний принтер, де і буде наноситися ваша улюблена фотографія спеціальними фарбами на футболку. Потім, виріб з готовим малюнком поміщається під прес, де остаточно висихає і прибирає зайву вологу з нанесеної фарби. В результаті, ми отримуємо якісний принт вашого фото на тканині, який буде зберігати чіткість навіть після багаторазового прання. Даний метод нанесення фарб називається цифровим або прямим.

 

Чому ми використовуємо саме прямий метод для друку фото на тканині?

 

✓ Доступність. Ціна собівартості друку набагато нижче, ніж у інших технологій. Це пояснюється тим, що не потрібні додаткові етапи підготовки для друку.

✓   Найвища якість готового друку. Ми використовуємо одні з найкращих текстильних принтерів для своєї роботи, а також дуже якісні фарби, які не бояться прання.

✓   Можемо друкувати від однієї одиниці. Багато технологій не можуть собі дозволити друк в одиничному екземплярі, так як вартість його буде дуже високою. Але цифровий друк цього не боїться, тому ми готові до друку фотографій від 1 одиниці.

✓     Швидкість виконання замовлення. Завдяки тому, що прямий друк не потребує трафарету, малюнок наноситься відразу безпосередньо на футболку. В середньому результат буде готовий через 48 годин, якщо немає завантаження.

Головною особливістю друку фотографії на футболці звичайно є вибір тканини, адже не всі види підходять під цю справу. Бажано вибирати тільки натуральні тканини або з домішкою не більше ніж 10%. Але вам нема про що турбуватися, адже у нас можна придбати футболку разом з принтом. Чекаємо ваших фотографій і відразу відправляємо їх в тираж 🙂