Футболки з повною запечаткою

Набридли примітивні футболки з одноманітними малюнками? Хочеться внести різноманітність в гардероб і наповнити його фарбами? Тоді друк на футболках з повною запечаткою стане для Вас ідеальним рішенням.

Повнокольоровий друк на тканині виконується методом сублімації, завдяки якій бажане зображення переноситься на окремі ділянки матеріалу. Для великих тиражів виправдано використання шовкографії. Отримані заготовки зшиваються в єдиний виріб. В результаті виходить футболка з малюнком по всій поверхні, включаючи рукави. За основу беруться синтетичні або трикотажні тканини, які забезпечують комфорт і свободу рухів. Вироби легко стираються і зберігають насиченість кольору протягом довгого часу.

В якості принтів для повнокольорового друку на тканині найчастіше виступають:

  • фірмові знаки, емблеми та логотипи;
  • символіка новомодних фільмів, серіалів, мультиплікаційних картин;
  • абстракції;
  • тварини;
  • артисти;
  • космос;
  • написи;
  • фото з особистого архіву.

Чи можна зробити малюнок на всю футболку

Зазвичай малюнки на футболках наносяться на обмежену площу. Компанія Folk Print пропонує відмінну альтернативу – нанесення малюнка на тканину з повною запечаткою. Це означає, що вся поверхня тканини буде з бажаним фотозображенням.

Досвідчені і креативні дизайнери компаній розроблять неповторні ескізи з урахуванням побажань клієнта. Замовник також може принести власний макет.

Професійний друк на футболках в Києві допоможе змінити Ваш стиль, додавши в нього неординарності, ексклюзивності і свіжих ідей. Тепер Ви зможете сміливо виходити на вулицю і не побоюватися, що хтось з зустрічаючихся на шляху людей буде одягнений в таку ж футболку.

Як замовити друк на футболках

Якщо ви зацікавилися друком на футболках, просто зверніться в нашу компанію. Вартість визначається в залежності від кількості замовлених одиниць одягу (опт або роздріб), розміру зображення що наноситься і способу друку.

Ми гарантуємо бездоганну якість, яка впорається з великою кількістю прань, частою експлуатацією і прямими сонячними променями. Нанесення принтів відбувається за допомогою сучасного обладнання і з використанням кращих матеріалів. Зображення не потьмяніє, не потріскається і не втратить свого первозданного вигляду навіть з плином тривалого часу. Сама картинка буде не тільки красуватися на всій площі виробу, а й зможе акуратно приховувати шви.

Замовити футболку з принтом можна прямо зараз. Для цього зателефонуйте нам за контактними телефонами або скористайтеся заявкою на зворотний дзвінок. Просто залиште свій номер для зв’язку, і ми передзвонимо вам рівно через 30 секунд.