Хайповий принт для твоєї улюбленої футболки

Ви давно перебирали свій величезний гардероб в улюбленій шафі? А ми ось нещодавно вирішили подивитися. І знаєте що? Там більше 60% – це хайпові футболки. Впевнені, що і у вас на полицях така ж ситуація. Як же так?

Футболки давно поневолили споживчий світ людей. Так що там говорити про людей, навіть собаки їх носять. Як так? Все просто, адже футболку можна не прасувати і вона буде відмінно виглядати, вона може підкреслювати фігуру, а також приховувати її недоліки, вона допомагає виділятися з натовпу і зливатися з ним одночасно. Але головна її перевага – це універсальність. Згадайте, під що ви її одягали? Правильно, під все: штани, спідниці, легінси, шорти, джинси і навіть купальник. На сьогоднішній день представлена ​​величезна кількість видів футболок: поло, лонгсліви, майки і т.п. Але ми вважаємо, що саме головне не тип футболки, а її запаморочливий принт.

Топ найхайповіших принтів для футболочки

 

 

 

 

 

Звичайно, сьогодні на полицях популярних брендів представлена величезна кількість футболок з різними неймовірними принтами, але ми зібрали для вас ТОП 3 найхайповіших, щоб ви завжди залишалися на хвилі сучасності.

 

 

 

 

 

 

 

  1. У світі тварин

Зараз ТОП номер 1 – це яскраві принти з тваринами. Звичайно дикого кабана і крота звездоноса не варто використовувати, але якщо ви любите неформатний стиль, то чому б і ні. Літо 2018 охоплено рожевими фламінго і різнокольоровими совами. Але не варто спускати з рахунків няшних котиків і плюшевих собачок, а також вільних ведмедів, величних оленів і вганяючих в страх тигрів. Радимо вам вибирати принт зі звірятками, які б асоціювалися з вами. Це тільки підкреслить вашу індивідуальність.

  1. Фразочки – мое все

Написи можуть зі звичайної нудної однотонної футболки зробити хайпову. Рецепт простий: беремо білу бавовняну футболку, принтимо напис “# I LIKE MY BIKE” оригінальним шрифтом “pasifico” в центрі футболки і профіт – ти хайповий чел. Що стосується текстів, то зазвичай використовують шуточні фразочки або хештеги англійською, українською або російською мовами. Звичайно можна випендритися і зробити принт на арабському, але навряд-чи на пострадянському просторі зрозуміють твою творчість і що ти хотів цим сказати.

  1. Абстрагуючись повністю

Абстракціонізм – це протистояння людській логіці і цивілізації в цілому. В даному виді арту можна виділити дві гілки розвитку. Перша – геометрична абстракція, яка базується на строгих обрисах конфігурацій (Малевич б зараз радів від щастя), а інша – лірична, яка вміщує в собі композиції з вільних форм (Кандинський, привіт). Звичайно існують і інші потужні течії, такі, як кубізм, лучизм або неопластицизм, але ми це опустимо. Зараз дуже актуально використовувати даний оригінальний принт для унікальності образу. Ці геометричні хаотичні форми дозволяють людині звільнити себе і висловити свої сумбурні думки на полотні футболки. Хайпони свій стиль на повну.

З кожним днем все більше і більше з’являється ідей для хайпового образу. Несподівані і сміливі концепції для принтів футболок створюють певну індивідуальність для відображення внутрішнього світу людини. Не соромся, виражай себе. Як каже письменник Факовскій “Футболка на ньому була чи то сильно брудна, то чи надто стильна.”. Так нехай всі навколишні гадають, що ви хотіли сказати вашим хайповим принтом на улюбленій футболці. А замовити крутий принт завжди можна у нас 🙂