Ідея для подарунка: футболки для вагітних

Майбутня мама – це жінка в абсолютно неймовірному стані приємного очікування зустрічі з малям. Вона виглядає милою, як ніколи жіночною і привабливою. Зворушливі дівчата в положенні заслуговують на велику увагу і безмежну турботу. Подарунки для них теж повинні бути особливими, креативними і унікальними.

Якщо ви бажаєте піднести оригінальний презент, який буде також корисним, рекомендуємо зробити футболку з фото. Як принт можна вибрати:

 • цікавий або забавний напис;
 • зображення тварини;
 • фото з особистого архіву;
 • зображення мультиплікаційного героя або коміксу;
 • квітковий принт;
 • абстракцію і багато іншого.

Часто для вагітних вибирають написи, відмінно відображаючі цей хвилюючий період. Ними можуть бути:

 • «Чекаємо донечку»;
 • «Зроблено з любов’ю»;
 • «Не турбувати. Формується Особистість»;
 • «У моєму животику щастя».

Також футболки можна доповнити друком на тканині із зображенням знімка з УЗД. Такі милі речі будуть оцінені, а ви точно вгадаєте з подарунком.

Прикольний друк на футболках зможе підняти настрій і стати відмінною пам’яттю про вагітність. Навіть через багато років її власниця, будучи вже мамою, зможе згадувати ці приємні спогади.

Як правильно підібрати розмір

Замовити друк на світшотах або футболках для вагітних буде актуально напередодні будь-якого свята. Їм може бути Новий рік, день народження або будь-яка інша пам’ятна дата. Подарувати оригінальний презент можна і без особливого випадку.

Вагітні жінки схильні до перепадів настрою. Вони часто бувають плаксивими і засмучуються через дрібниці. Щоб розвеселити свою маму, сестру, дружину або подругу в момент її смутку, варто піднести такий незвичайний і креативний сюрприз.

Щоб подарунок дійсно радував, потрібно правильно підібрати розмір. Для цього варто скористатися деякими рекомендаціями.

 1. Вибирайте одяг вільного фасону, який не буде заважати руху або перетягувати живіт.
 2. Підбирайте вироби з запасом, так як зростання живота відбувається практично до самих пологів.
 3. Звертайте увагу на коло в області живота і використовуйте розмірну сітку.

Як зробити замовлення

Якщо ви бажаєте нанести напис на футболку або прикрасити її фотографією, зверніться в нашу компанію. Високоякісні фарби, сучасні способи друку і обладнання останнього слова техніки допоможуть реалізувати будь-які задуми і сміливі ідеї. Щоб зробити замовлення, зателефонуйте по одному з контактних телефонів, вказаних на сайті, або скористайтеся послугою зворотного дзвінка. Ми будемо раді допомогти вам з вибором, надрукуємо будь-яке готове зображення або створимо оригінальний дизайн з урахуванням ваших побажань.