Іменні футболки в твоєму гардеробі

Історично футболка бере свій початок ще з 19 століття. Вона представляла собою предмет гардероба, який надягали під сорочки і використовували в якості нижньої білизни. Вперше їх використали в якості фуфайок західні армії під час Першої світової. Але якщо озирнутися навколо, то можна прийти до висновку, що футболки завоювали світ також, як і переможці міжнародного конфлікту. Погодьтеся, у кожного з нас обов’язково знайдеться якась футболка в гардеробі. Звичайно, в зв’язку з такою популярністю, дуже важко виділятися серед натовпу людей, як би світові будинки моди не намагалися видумати щоразу нові і нові дизайни і принти для своїх колекцій. Але один перевірений спосіб все-таки існує – іменна футболка.

Ти – унікальний, а значить твій одяг теж може бути таким. Неперевершене поло з іменним принтом дозволяє підкреслити твою особливу натуру і допоможе виділитися з бляклої маси.

Особливості шовкографічного друку

Результати шовкотрафаретного друку ми часто бачимо на полицях модних бутиків, адже він дозволяє, при відносно низькій ціні, отримати високу якість принта. Поточні машини для даного способу нанесення малюнка і текстів дозволяють отримати максимально фотореалістичне зображення, а також може надати об`єм. Цей метод використовують не тільки на натуральних тканинах (льон, бавовна, бамбук), але і на поліестері.

Основні переваги шовкографії:

  1. Зносостійкість (прання в машинці тепер не страшне);
  2. Використовуються виключно нешкідливі фарби для вашого здоров’я;
  3. Швидкість друку. Одна футболка з текстом – до 7 хвилин.
  4. Фотореалістичність. Малюнки, як живі.
  5. Низька вартість при високій якості.

 

Іменні футболки в футболі

Вперше іменні, а саме номерні футболки були представлені на футболі далекого 1918 року професійними гравцями команди “Челсі”. Але тільки через десять років, даний тренд став популярним і масовим. А ось прізвище та ім’я футболіста на спортивній футболці під номерним знаком стали друкувати аж у вісімдесятих роках. Спочатку нумерація запасного складу команди починалася від 12 і вгору, а основний склад був суворо від одиниці до 11. І тільки в 1994 році були прийняті правила, в яких за гравцем закріплювався його унікальний номер.

Ну що, хочеш, щоб весь світ знав про тебе і захоплювався тобою? Тоді ти знаєш, що потрібно зробити:

  1. Придумати шрифт / псевдонім / піб / хештег;
  2. Вирішити, з якої тканини ти хочеш футболку;
  3. Придумати креативне розміщення тексту на полотні;
  4. Написати чи позвонити нам;
  5. Насолоджуватися крутим іменним принтом на улюбленій футболці 🙂