Як креативно презентувати футболку?

Футболка – найкращий вид подарунка. Погодьтеся, її не поставлять на полицю припадати пилом і точно не викинуть, навіть в тому випадку, якщо ви зовсім не вгадали “смак” і “стиль” презентоотримувача. З цього випливає висновок, що футболки з принтом на замовлення – це ідеальний спосіб здивувати і привітати своїх друзів, близьких і других половинок.

 

 

За винятком днів народження, а також сімейних свят, в перекидному календарі існує величезна кількість дат, на честь яких прийнято дарувати один одному подарунки. А тому багато хто з нас замислюється не тільки про те, який же подарунок купити або зробити своїми руками, але і як його креативно і оригінально піднести.

 

Якщо ви вирішили подарувати своїй другій половинці або другу яскраву футболку, або вирішили реалізувати свій принт на футболці, ми з радістю вам допоможемо втілити всі ваші ідеї і побажання в реальність. Ну а поки пропонуємо вам оригінальні ідеї для того, щоб неповторно упакувати готовий виріб.

 

 

Звичайно на сьогоднішній день не проблема гарно упакувати майбутній подарунок, адже “подарункові острівці”, спеціалізовані на цьому, розміщені в будь-якому торговому центрі. Але ж набагато приємніше, коли ви зробите це своїми руками.

Отже, для класичної упаковки нам знадобитися:

  • пакувальний (подарунковий) папір;
  • ножиці;
  • степлер;
  • скотч / клей;
  • стрічки, джгути і т.п.

Для початку нам потрібно відрізати шматок спеціального паперу під розмір складеної футболки (в 3 рази більше, ніж сам виріб). Потім на край паперу кладемо футболку з принтом, загинаємо боки всередину, а потім загинаємо всю футболку до іншого краю. Рівняємо малюнок паперу (якщо потрібно), обрізаємо зайве, кріпимо все скотчем або степлером – і готово. Найскладніше залишилося позаду. Тепер включаємо фантазію і декоруємо. Можна взяти джгут і перев’язати подарунок “хрестом”, можна це зробити стрічкою і зав’язати величезний бант. Також, якщо у вас є клейовий пістолет, то варто додати хаотично намистин, сухоцвітів або блискіток. Залишиться тільки зробити листівку з побажаннями і прикріпити її до презенту.

Лайфхак: щоб подарунок виглядав крутіше, варто підбирати пакувальний папір з неординарними і яскравими принтами.

Якщо Вам даний спосіб видався надто часозатратним або складним, є спосіб легше. Просто придбайте красиву подарункову коробку, складіть всередину футболку, а зверху наклейте готовий бант.

І пам’ятайте – головне не сам подарунок, а то як ти його подаруєш. Ну а саму футболку можна завжди придбати у нас, ми з великим задоволенням допоможемо вам зробити правильний вибір.