Чоловічі футболки: види

Футболка є незамінним атрибутом будь-якого гардероба, особливо чоловічого. А чому? Все просто – це практична річ, адже вона одночасно і проста, і зручна. Незважаючи на смакові переваги в повсякденному стилі, у чоловіка завжди знайдеться пара-трійка якісних футболок в шафі різних фасонів і типів.

У деяких компаніях існує певний дрес-код одягу для їх співробітників, однак, якщо ваш чоловік працює в не дуже суворій компанії, то він може сміливо носити певний вид футболок під піджак або просто, замість сорочки. Щоб не виглядати недоречно в офісі або на зустрічі, давайте розберемося: які види футболок існують для чоловіків.

 

Типи чоловічих футболок:

Якщо чесно, на сьогоднішній день в світі існує сила-силенна видів футболок для чоловіків, адже з кожним роком колекції сучасних будинків моди видозмінюють даний тип одягу і вдосконалюють його на свій лад. Ми хочемо зупинитися на топових і максимально популярних фасонах чоловічих футболок, які будуть актуальними ще багато-багато років.

1. “Поло” – спортивна футболка, яка була створена ще в 1928 році знаменитим тенісистом Рене Лакост. Основна її фішка – це комір. Саме тому даний тип одягу так полюбився чоловікам, адже поло можна надіти і на роботу, і на важливу зустріч і просто на прогулянку, адже вона поєднується практично з усіма стилями штанів.


2. “Стандартний тип” – буденна проста футболочка з круглим вирізом для шиї. Запам’ятайте: у будь-якого чоловіка повинна бути чисто біла і чисто чорна футболка в гардеробі. Це просто “маст хев” для будь-якого стилю. Такий одяг раніше використовувалася в якості нижнього чоловічої білизни, яку надягали під светри, сорочки і джемпера, але сьогодні вона являє собою окрему незалежну гардеробну одиницю.

 

 

3. “Хенлі стайл”. Можливо назва вам здасться незнайомою і ви запитаєте: “що за …?” Але повірте, у вас вона точно є. Це футболка на ґудзиках, зазвичай з довгим рукавом, який можна підкотити. А таку “дивну” назву вона отримала від спортсменів, які брали участь в Регане Хенлі. Це свого роду Олімпійські Ігри, які тривають протягом 5 днів і влаштовуються щорічно в Англії ще з 1839 року.


4. “V-подібний тип” – футболочка з трикутним вирізом під шию. Відмінно підкреслює плечі і грудну клітку чоловіка, особливо, якщо вони знаходяться в хорошій фізичній формі. Даний тип одягу відмінно підійде як для неформальних зустрічей і прогулянок в поєднанні з шортами або джинсами, так і для більш строгих засідань (тут головне вибрати однотонну сіру або чорну).

    А щоб виділятися з натовпу, ви завжди можете пошити футболку на замовлення або зробити оригінальний, а головне унікальний і персоніфікований принт на чоловічий футболці. Все що вам потрібно – це ідея і зателефонувати нам, а ми допоможемо ідеально підкреслити вашу індивідуальність і особливий смак стилю.