Патріотична символіка на улюбленій футболці

Патріотична символіка в сучасних луках завжди займала одне з не самих останніх місць, але в останні роки українські світшоти знаходяться на піку популярності своєї слави. Класичні вишиванки – це звичайно дуже стильно і вишукано, але частіше за все не дуже доречно в повсякденному житті. Для цього дизайнерами було створено величезну кількість видів одягу з патріотичною символікою: жіночі і чоловічі футболки, майки, кенгурушки, толстовки, кофти з довгими і короткими рукавами, світшоти і так далі.

З чим поєднувати сповнений патріотизмом одяг?

Звичайно, носити такого роду футболки можна “з чим завгодно” і “як завгодно”. Наприклад, відмінним поєднанням в міському луці буде світшот з українською символікою і джинси / штани, а ось футболка з тризубом на білому тлі стане чудовою парою темним тканинним шортам або чорним джинс-шортам (можна спробувати і бермуди). Патріотичні футболки – це завжди круто і унікально, адже за допомогою них, ви зможете висловити свої національну позицію, а також провести демонстрацію своєї приналежності до видатного українського роду.

Як вибрати національну атрибутику для свого луку?

Сучасні дизайнери створили величезну купу варіантів принтів і арт малюнків, пов’язаних з нашим рідним краєм. Але погодьтеся, що не всі образи можна носити в повсякденному житті. Наприклад, чорна чоловіча футболка з малюнком “коктейль Молотова” і “палаючі шини” – варіант виключно для тематичних посиденьок або національних свят. Пропонуємо залишити політику трохи позаду і просто підібрати одяг для душі і серця.

Україна – це багата культурою країна, яка має неймовірну природу. Саме тому, футболки з яскравими пейзажами і символами будуть мати гарний вигляд у будь-якому образі. Українська атрибутика може виявлятися не тільки тризубом і кольором прапора, а й у вигляді пшеничного поля з квітучими яскраво червоними маками і небесними хмарами; української хати біля саду яблучних дерев і калини; соняшниками, волошками, ромашками.

Відмінною ідеєю буде купити футболку для сублімації і розмістити на ній малюнок у вигляді вареників з цибулею, сала, тарілки апетитного червоного борщу, галушок зі шкварками, наливки або самогону і т.п..

   

Звичайно, не варто випускати з виду епоху Гетьманства. Козаки на світшотах символізуватимуть присутність сильної волі людини, вільнодумства і всепереможності; гетьман з булавою – лідерські якості і стійкість мужнього характеру; книга “Кобзар” Шевченка або рядки з неї покажуть тонкість і вразливість романтичної душі носія цього принта.

Архітектурні пам’ятки України також можуть служити відмінним луком: Києво-Печерська лавра, Володимирський собор, Запорізька січ, Андріївський узвіз та інше.

    Народні пісні, вірніше рядки з них, будуть дуже круто виглядати на однотонних футболках. Наприклад, принт з текстом “Ти ж мене підманула”, “В саду гуляла”, “Ой на горі два дубки” та інші. Але можна використовувати і тексти пісень сучасних артистів, що популяризують Україну: Джамала, Вакарчук, Скрябін, Скрипка. Разючими тематиками для малюнків можуть бути навіть портрети національних героїв, письменників та музикантів: Бандера, Шевченко, Українка, Вовчок, Франко, Котляревський, Сковорода.

   Вишиванка – це окреме джерело національної культури рідного краю. Але класичні не завжди підходять до образу. Тому можна візерунками прикрасити поділ і комір футболки, рукава або кишеню.

        Ну і звичайно найпопулярнішим принтом залишається тризуб і підпис “Слава Україні” або “Україна – понад усе”, а також національний гімн “Ще не вмерла України, ні слава, ні воля”.

        А якщо у вас в голові визрів неймовірний дизайн для вашої футболки – Folkprint завжди готовий втілити його в реальність.