Друк на футболках / футболках поло для бізнесу

Друк на футболках – це простий і доступний спосіб підкреслити індивідуальність компанії або сформувати корпоративний стиль. Зображенням може виступати малюнок, ілюстрація, логотип, напис і багато іншого.

Друк на футболках на замовлення часто використовується компаніями і різними підприємствами. На одяг наносяться назви організацій або фірмові знаки.

Поло – це універсальний предмет гардероба, що ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок. Загальний стиль допомагає об’єднувати команду, формувати корпоративний дух, націленість на загальний результат і єдність.

Для цього використовуються матеріали і новітнє обладнання, завдяки яким готові вироби:

  • легко прасуються;
  • не деформуються навіть при частих праннях та інтенсивному прасуванню;
  • відповідають тенденціям сучасної моди;
  • підкреслюють фірмовий стиль.

Який спосіб друку є оптимальним для бізнесу

Звертаючись до компанії, яка завдає зображення на одяг, Ви можете самостійно запропонувати готове зображення або скористатися послугами професійних дизайнерів. Вони врахують всі Ваші побажання, зроблять кілька ескізів і допоможуть обрати оптимальне рішення. Друк на футболках поло здійснюється за допомогою наступних технологій нанесення зображень:

  • прямого цифрового друку;
  • термотрансфера;
  • флекса і флока;
  • шовкографії;
  • сублімації.

Кожен з них має свої особливості і переваги. Деякі способи використовуються тільки для білих тканин, інші – дають можливість нанести блискітки і дрібні деталі.

Друк на поло – це прекрасний спосіб прорекламувати свою фірму, підвищити рівень її впізнаваності і популярності.

Використовувати футболки можна кожен день в якості уніформи або в період промоакцій для залучення нових покупців або потенційних партнерів. Такі ж вироби також застосовуються в якості фірмових подарунків для найактивніших учасників конкурсів і заходів бізнес-організації.

Вартість і терміни виготовлення футболок для бізнесу

Вартість друку поло на замовлення залежить від обраного способу перенесення зображення, а також кількості виробів. Компанія FolkPrint гарантує оперативні терміни реалізації кожного замовлення і бездоганну якість готової продукції.

Отримати детальну інформацію можна, зателефонувавши за контактним телефоном або скориставшись електронною заявкою на зворотний дзвінок. Просто залиште свій контактний номер, і наші співробітники зв’яжуться з вами протягом 30 секунд.

Робіть свої замовлення, зміцнюйте і розвивайте свої проекти, розширюйте бізнес і збільшуйте число продажів таким простим і в той же час вельми оригінальним способом.