Пошиття одягу на замовлення: плюси і мінуси

З кожним днем все більше і більше людей надають перевагу пошиттю одягу на замовлення замість готової продукції, що лежить на полицях сучасних магазинів і бутиків. Це пов’язано не тільки з тим, що одяг приймає форму твого тіла і підкреслює його гідності, а також стає унікальним, але і тому, що іноді це банально дешевше, ніж купити готовий товар. Але як і в будь-якій справі, тут теж існують певні плюси і мінуси, про які ми вам і розповімо.

Звичайно, сучасні колекції модних бутиків іноді заворожують своєю оригінальністю, кольором і стилем, але як же стає прикро, коли запланований на успіх шопінг перетворюється в дике розчарування: то немає відповідного розміру, то штани збираються в колінах, то сильно обтягують, то коротка довжина, то рукава довгі, адже модний одяг шиється на ідеальну фігуру або по стандарту китайських фабрик 🙂 Звичайно можна купити готовий продукт і віддати його в ательє на переробку, але навіщо платити подвійно, якщо можна відразу замовити пошив одягу на замовлення і насолоджуватися готовою роботою.

Які плюси пошиття одягу на замовлення:

  1. Ідеальна посадка на вашу фігуру. В процесі роботи швачка обов’язково зніме мірки по вашій фігурі і врахує всі її особливості, щоб підкреслити переваги.
  2. Унікальність. Звертаючись до дизайнерів, ви точно отримаєте унікальний готовий одяг, пошитий на замовлення за вашими побажаннями. Більш того, ви самі можете намалювати ескізи, уточнити тканини, кольори і фурнітуру для майбутнього виробу. Це допоможе вам уникнути в подальшому незручних ситуацій, коли на весіллі ви з’явитесь в такому ж платті або костюмі, як сусід за другим столиком.
  3. Можливість переробити старий одяг, що лежить на полиці у вас в шафі багато років. Щоб не витрачати величезні суми на закупівлю тканини і фурнітури, можна подивитися, чи не залишилися у вас речі, які великі на вас і їх можна використати, тим самим і звільнивши шафу і заощадивши.
  4. Економія. Так, іноді буває так, що дешевше пошити одяг на замовлення, ніж купити його в готовому вигляді в популярному бутіку. Це стосується, наприклад, виробів з вовни або атласу.

Які мінуси пошиття одягу на замовлення:

  1. Невиправдані надії. Іноді буває так, що клієнт не задоволений отриманим результатом. Це пов’язано з тим, що може бути неправильно підібраний фасон тканини або фурнітури, або через недосвідченість кравця.
  2. Очікування. Найчастіше якісне пошиття одягу займає дуже тривалий час від місяця до півроку і це потрібно враховувати завжди. Якщо вас запросили на гучний захід аж навесні, то варто починати ворушиться з нарядом вже прямо зараз.
  3. Черга до майстра. Досвідчені майстри з золотими руками завжди завалені роботою, а тому до них потрапити досить складно.
  4. Ціна. Плаття на замовлення може обійтися вам в рази дорожче, ніж купити його в готовому вигляді. Але чи буде воно підкреслювати вашу фігуру так, як зшите саме під ваші особливості фігури?

 

Що ж, звичайно плюсів для пошиття одягу на замовлення набагато більше, ніж мінусів, але вирішувати завжди вам, дорогі наші клієнти. Ми завжди робимо якісний одяг, шиємо за вашими ескізами та готові підказати, де, як і що краще додати в нього. У нас завжди ви можете отримати якісний товар за демократичну ціну в термін.