Найдорожчі футболки земної кулі

Всі звикли до того, що повсякденні футболки, які висять у нас в шафі або лежать на полицях в магазинах – це буденна річ за демократичною ціною. Але існують також колекційні види, які вважаються дуже унікальним товаром, де ціна за особливий виріб може перевищувати більше 15 тисяч доларів за одиницю. І сьогодні ми вам розповімо і покажемо чотири найдорожчих і єдиних в своєму роді футболки з особливими принтами, які існують на планеті Земля.

  1. HOME. Ні, це не будинок, це принт на одній з найдорожчих футболок світу, яка належала знаменитому музиканту 20 століття і одному із засновників британської групи The Beatles – Джону Леннону. Він в свою чергу отримав її в якості подарунка від Річарда Гросса, власника затишного однойменного ресторану. На жаль, заклад не зберігся, а ось футболка – так. Вона стала настільки особливою, що була продана в закриту колекцію анонімного багатія за ціною 16 400 доларів.
  2. Run DMC & Adidas. На другому місці виріб за 13 000 доларів. У вісімдесятих набрала популярність американська група Run DMC, яка виконувала реп і стала фундаментом для такого стилю музики, як хіп-хоп, до якого ми звикли. Їх особливістю було те, що команда носила тільки вироби від Адідас, кросівки без шнурків і капелюхи з фетру. Adidas в цілях реклами створили лімітовану колекцію футболок з аналогічним принтом, як і назва. Звичайно з випущених 30 штук було багато втрачено, але пару штук збереглися до сьогодні і знаходяться в приватних музеях.
  3. Діамантова лихоманка. Божевілля ідеї виготовлення такого виробу зашкалює, але завжди має місце бути. Так ось команда “Superlative Luxury” створила еко-футболку з натуральної бавовни. В процесі виробництва було задіяно виключно сонце і вітер для подачі електрики. Але дорожнечу їй надає малюнок, який зображений за допомогою рідкісних чорних і кристально білих діамантів розміром в 9 карат. Вартість такого витвору мистецтва склала $ 400 000.
  4. Золота футболка Датта Падж. Ви б змогли носити на собі три з половиною кілограми дорогоцінного металу? А ось відомий мільйонер з Індії – так. На його замовлення ювеліри працювали цілодобово протягом півмісяця для того, щоб створити цей шедевр із золота. Сума, в яку обійшлася ця “краса” становить всього лише 162 000 фунтів.
    Світ божевільний на ідеї і креатив, судячи з нашої статті. А ви можете стати його частиною, замовивши у нас, наприклад, репліку футболки Леннона або просто футболку зі своїм унікальним дизайном. Телефонуйте, з радістю вам допоможемо.