Сімейні новорічні образи за допомогою футболок

Різноманітність різдвяних презентів з кожним роком все більше і більше дивує своєю різнобічністю і креативністю. Чим же викликати захват і здивування у своїх друзів і близьких, а особливо сім’ї? Кожен новий рік людство набуває величезну кількість безглуздих подарунків, які просто припадають пилом на високих полицях шафи або гірше того, валяються в далекому ящику столу. Але ж хочеться, щоб подарунок був потрібним і корисним. Саме тому, ми пропонуємо Вам розглянути такий презент, як сімейні футболки для всієї родини з креативними новорічними принтами, які не тільки не залишать байдужими своєю унікальністю, але і покажуть ваші щирі почуття, турботу і любов до рідних.

До нового року залишилося всього пару тижнів, тому варто поспішити і визначитися з подарунками. Найпопулярнішими принтами для новорічних футболок в цьому році будуть:

  • Олені – за традицією. Ну який новий рік без оленів?
  • Свинка в різдвяній шапці. Символ року, як ніяк.
  • Новорічне нарядне дерево – ялинка або сосна.
  • Олів’є з шампанським або мандаринами і смішними написами в стилі “доїм за вас тазик олівьехі”, “Куплю фуру мандаринок”.
  • Герої улюблених фільмів в новорічному образі.

Божевільних ідей для тематичних принтів греблю гати. Ваша фантазія може зайти так далеко, як забажається. Діткам відмінно підійдуть популярні мультгерої, наприклад Фіксікі або Свинка Пеппа (так так, це до речі її щасливий рік), Робот Робік, Зігбах знає все і інші. Для дівчат відмінним новорічним принтом послужать милі тваринки, смішні написи в стилі “Снігурку замовляли?”, “Де мій Дід?” Або гарячі “Діди Морози” з ідеальним торсом. Ну а для чоловіків звичайно ж принти з віш-листом різдвяних подарунків, смішними фразами і героями з ігор або фільмів.

Але найкрутішим подарунком для ваших близьких будуть сімейні футболки в одному стилі. Тільки уявіть, як круто виглядатимуть святкові фото, і до того ж всі будуть точно знати, що ви щаслива сім’я і “чия дитина” 🙂

І так, якщо Ви до сих пір не визначилися з презентами на Новий 2019 рік і у вас все частіше в голові виникає одне і те ж питання “Що подарувати на новий рік свинки”, тоді ми поспішаємо до вас на допомогу, як Чіп і Дейл. Футболки з тематичними малюнками будуть завжди актуальні і корисними речами в гардеробі ваших рідних і близьких. А
унікальність їм додасть ваша фантазія, яку ми з великим задоволенням втілимо в життя.

Не забувайте, що час летить швидко, не встигнеш озирнутися, а вже 31 грудня на календарі. Тому швидше дзвони нам і замовляй круті новорічні футболки для всієї родини, твій подарунок точно не буде безглуздо валятися на полиці, а подарує радість, затишок і чарівний різдвяний настрій його власникові.