Складай мене повністю. P.S. Твоя футболка

Головним пунктом в будь-якому образі для чоловіка і жінки є охайний вигляд, в основі якого лежать два кити – чистота і “випрасовуваність”. Якщо з першим відмінно справляється пральна машинка (спасибі тому, хто її придумав), то прасувати і складати речі нам не завжди хочеться. Але в цій статті ми навчимо вас правильно, а головне – без особливих зусиль, складати жіночі та чоловічі футболки.

Чому ж футболки мнуться?

У вас бувало так, що ви зібралися з силами, дістали прасувальну дошку, увімкнули праску і взялися за цю “нелегку справу” – прасування. А на ранок виявляєте, що футболка, яку ви вчора так старанно і ретельно випрасовували, все одно пом’ята. Ну як тут не заплакати, правда?

 

Запам’ятовуйте: після того, як ви попрасували річ, її треба охолодити. Це пов’язано з тим, що нагріта тканина простіше піддається деформації і найменша складочка або загин відразу видаватиме вас. В ідеалі, після того як ви пропрасувати чоловічу футболку, її варто повісити на плічки і відправити на балкон. Тут головне не перестаратися, адже холодне повітря не дорівнює морозному. Але головне – це скласти правильно річ після прасування.

 

Як зберігати речі в шафі?

найкраще футболки зберігати на плічках, але не завжди є така можливість;

✓ якщо ви складаєте речі стопкою, то намагайтеся не робити їх занадто великими, адже саме під вагою вони будуть швидко м’ятися;

✓ звичайно, варто розділяти речі по тканинам, щоб важкі матеріали не загибали тонкі. Наприклад, не варто класти вовняний светр поверх бавовняної футболки;

✓ діставати футболки зі стопок варто акуратно, адже ненавмисно можна зачепити сусідні і “накоїти пом’ятих справ”.

 

Як же все-таки складати футболку?

Ми пропонуємо вам розглянути і вибрати для себе один з двох способів, як складати футболку в домашніх умовах і завжди виглядати чарівними.

Японський метод “на раз два”:


Розкладаємо футболку поверх рівної поверхні, щоб горловина виробу була зліва від вас. Потім потрібно ретельно вирівняти тканину по всьому периметру. Визначаємо центральну точку між кінцем ворота і нижнім плечовим швом і беремо її пальцями лівої рукою (вказівний і великий пальці зверху, середній повинен бути знизу. Проводимо з центральної точки візуально рівну лінію в довжину, а потім промінь знову поділити на навпіл, і в тому місці “затиснути” 2 шари тканини правою рукою. Складаємо: потрібно лівою рукою плавно обійти праву, не випускаючи тканину, і взятися за нижній кут футболки. Потім делікатно її піднімемо і витягуємо праву руку – встряхуємо. Нижній обід сформованого прямокутника скласти на стіл у напрямку до себе і просто подогнути третю частину. В результаті воріт вийде акуратним і в центрі.

 

Класичний метод:

Беремо футболку і кладемо її на рівну поверхню коміром вгору, тобто складаємо зі спини. Потім шукаємо золоту середину між рукавним швом і горловиною. Проводимо рівну лінію уздовж всієї речі і складаємо. Наступним етапом стане складання нижньої частини, як на картинці. В результаті ми повинні отримати квадрат з лівим рукавом, який потрібно помістити поверх і загнути.

Звичайно, з першого разу може здатися, що представлені методи вкрай складні і затратні за часом, але повірте, після кількох тренувань, ви будете складати свої футболки за декілька секунд. До речі, якщо ви замовляли принти у нас, то за малюнок можете не турбуватися – він не помнеться і не потріскається, адже ми використовуємо для друку тільки якісні фарби.