Топ 3 принтів для кіберспортсменів

У сучасному світі давно нікого не здивуєш “незрозумілими” назвами професій: контентщик, СММ-щик, тому кіберспортсмен теж не є винятком. Але як пояснити це своїм батькам, родичам або бабусі, що це така ж робота, як у них, тільки трохи іншого формату: потрібно грати. До того ж, платять в цій сфері більше, прости мама 🙂 Саме тому відстоювати свої інтереси хлопці вирішили через креативні тематичні футболки. І перш ніж ми представимо вам ці круті принти для кіберспортсменів, пропонуємо ознайомитися, власне, що таке цей ваш “кіберспорт”.

Що за “кіберспорт”, синку?

Кіберспорт прийшов до нас з далеких 90-х, в епоху, коли з’явився інтернет і були створені перші ігри по мережі. П.С. Пам’ятаєте, як мама вас просила вийти на 5 хвилин з інтернету, щоб вона могла подзвонити по домашньому телефону тітці Люді з 65 квартири? 🙂 Так ось батьком кіберспорту сміливо можна вважати гру “Quake”, яка була кращою в свій час і залишала позаду “Warcraft 2” і “Duke Nukem”. Тоді чемпіонати проводилися тільки серед своїх “кланів” і ніхто й подумати не міг, що з’являться спонсори, які будуть готові віддати переможцю божевільну грошову винагороду за перемогу. І ось переломним моментом в кіберспорті став 1997 рік, коли було створено Анжелі Муньосом першу в світі компанію, яка стала займатися організацією професійних турнірів – The Cyberathlete Professional League (CPL). Навіть така відома компанія, як Samsung, теж була спонсором турніру в далекому 2001 році і подарувала призовий фонд в 600,000 $. У серпні цього року проходив міжнародний турнір з Dota 2 (The International 2018) і його призовий фонд склав 25,5 млн. доларів, Карл !!

Топ 3 найкрутіших принта для кіберспортсменів

 1. Персонаж з топової гри.
  Звичайно футболки з принтами з Доти ви не часто знайдете на полицях в магазині, але їх завжди можна замовити і зробити ексклюзивними. Наприклад, до персонажу можна дописати зверху: “Хочу бути кіберспортсменом” або “Прагну вийти в чемпіонську лігу”. А якщо ви початківець кіберспортсмен, з такою футболкою вас може помітити наставник, який допоможе вам пробитися в даному напрямку. Представляємо вам рейтинг популярних онлайн ігор на сьогоднішній день:

  • Dota 2;
  • StarCraft;
  • CS:GO;
  • Counter-Strike;
  • Hearthstone.

 1. Кльові тексти-заготовки для оточуючих
  Якщо ви одружені і захоплюєтеся онлайн іграми, то напевно чули улюблену фразу дружини “ну скільки можна грати?” або “ти божевільний ігроман, зав’язуй”. І кожен раз ви їй відповідаєте “ще пару хвилин і йду”, “та я майже не граю, ну що ти починаєш?” 🙂 А якщо ви підліток, то вам зовсім “не солодко”. Тому пропонуємо вам носити вдома футболку з принтом, де будуть відразу відповіді на всі питання від оточуючих: “я тільки сів”, “добре, буду на пів тона нижче” або “ще один бій і йду спати”. Це буде одночасно і веселити і відразу позбавляти вас від зайвих питань.

 1. Принт на футболках з улюбленою командою
  Якщо ви захоплюєтеся кіберспортом, то напевно визначилися з улюбленцями і завжди за них вболіваєте на міжнародних ігрових турнірах. І щоб підтримати команду морально, вам всього-лише потрібно зробити принт на замовлення з їх грою або особами / фразами і носити футболку або світшот всюди, де буваєте. Найзнаменитіші команди геймерів тут:

  • українська команда “Natus Vincere”;
  • команда “Team Secret”, фішкою яких є прибирання ключових героїв противника, без яких неможливо виграти битву;
  • корейська команда “SK Telecom T” – 3 рази була чемпіонами світу;
  • команда “Wings Gaming”;
  • найдорожча і перспективна команда “Evil Geniuses”.

   

Що ж, розмаїття ідей для крутих принтів на чоловічих футболках греблю гати. Звичайно, ви можете придбати собі футболку з геймерським принтом в якомусь магазині, але чи буде він оригінальним? Погодьтеся, не дуже приємна ситуація зустріти людину в такому ж одязі, як ти сам. Тому ми завжди готові вам допомогти і з задоволенням зробимо футболку на замовлення з вашими крутими божевільними ідеями для принтів.