Друк на логотипу на футболках

Друк лого на футболках

Сьогодні футболка зі звичайного елемента повсякденного одягу перетворилася в ефективний маркетинговий інструмент. За принтам, використовуваним для декору, можна відстежити розвиток поп-культури, і навіть дізнатися перший рекламний слоган всесвітньо відомого бренду «Coca-cola».
Ви також можете замовити друк лого своєї компанії на футболках. Такий одяг використовується для проведення різних презентацій, промо-акцій, а також в якості приємного сувеніра для співробітників і партнерів. Якісний друк лого на футболках виготовляється в Києві, Вінниці, Сумах, Львові та інших містах України.

Методи друку лого на футболках

Для нанесення принта на футболку використовується кілька різних способів. У кожного з них є свої переваги і недоліки, і кожен клієнт зможе підібрати те, що найбільше підходить саме йому.
Залежно від призначення футболок з лого виділяють кілька основних варіантів. Наприклад, щоб підвищити впізнаваність бренду на виставках, конференціях або інших заходах, краще використовувати яскраве зображення на світлому фоні. Футболки, які використовуються в якості повсякденного одягу співробітників (в магазинах, салонах краси, клініках), можуть відрізнятися за стилем і оформлення. Комусь потрібний яскравий яскравий принт, а кому-то – стримане стильне лого в куточку футболки.
Що стосується сувенірної продукції, то тут фантазія безмежна. Друк фото на футболках, яскраві повнокольорові зображення, декор глітером і блискітками, оксамитова текстура – ми зможемо втілити в життя будь-які ваші побажання.

Термоперенос або флексография друку на футболках

Ця технологія передбачає використання спеціальної плівки, з якої вирізається зображення і потім переноситься на тканину. Друк лого на футболках таким чином підійде в тому випадку, якщо вам потрібен принт одного кольору. Вироби, декоровані за допомогою флексографії, добре переносять прання, малюнок не тріскається і не вигоряє з часом. Однак річ потрібно берегти від впливу агресивних рідин – наприклад, ацетону або спирту.

Цифровий принт лого на футболках

Цифровий друк здійснюється за допомогою спеціального принтера і безпечних екологічних чорнила, які інтенсивно поглинаються волокнами тканини. В результаті виходить повнокольорове яскраве зображення, яке відмінно переносить часті прання (до 50 циклів) і не вигорає на сонці.
Ви можете оформити як оптовий замовлення, так і зробити друк лого на футболці в одиничному екземплярі. Цей вид нанесення зображення також підійде для чітких малюнків з великою кількістю дрібних елементів.

Шовкографія лого на футболках

Шовкографія особливо вигідна в тому випадку, якщо потрібно виготовити велику партію футболок з лого (від 30 примірників). Вона підійде для натуральних і синтетичних матеріалів, при цьому тканина-основа залишається м’якою, а футболка – придатною для щоденної комфортної шкарпетки.
У шовкографії є ​​важлива перевага – можливість додавання різних спецефектів (блискіток, імітації оксамитової текстури). Вироби добре переносять регулярну прання, але їх потрібно берегти від впливу гарячої праски (прасувати з виворітного боку).

Ціни на друк лого на футболках в Києві

Орієнтовна ціна друку футболок з лого варіюється в залежності від обраного методу нанесення зображення, обсягу замовлення, розміру і складності малюнка. Наша компанія «Folkprint» пропонує якісні вироби за доступною ціною. Точний прорахунок друку футболок зі своїм лого ви можете отримати у нашого співробітника.

Де замовити друк лого на футболках в Києві?

Ми пропонуємо якісний друк лого на футболках в Києві і інших містах України. Клієнти обирають компанію «Folkprint» з наступних причин:

     

  • сучасні і безпечні технології нанесення малюнка на одяг;
  •  

  • оперативне виконання замовлення;
  •  

  • можливість надрукувати на футболці будь-яке зображення – нам знадобиться тільки зразок або макет;
  •  

  • приємні знижки оптовим замовникам.