Послуги > Прямий цифровий друк

ЦіниБірка
 
1 - 9 шт.
40 грн.
10+ шт.
A6
(10х15 см.)
1 - 9 шт.
60 грн.
10+ шт.
A5
(15х21 см.)
1 - 9 шт.
80 грн.
10+ шт.
A4
(21х30 см.)
1 - 9 шт.
110 грн.
10+ шт.
A3
(29x42 см.)
1 - 9 шт.
120 грн.
10+ шт.
A3+
(32х60 см.)
1 - 9 шт.
145 грн.
10+ шт.
A2
(42х60 см.)
1 - 9 шт.
200 грн.
10+ шт.
A1
(60х85 см.)
1 - 9 шт.
230 грн.
10+ шт.
A0
(60х 160 см.)
1 - 9 шт.
380 грн.
10+ шт.

Інформація

Прямий цифровий друк на тканині (DTG) являє собою спосіб, при якому принтер безпосередньо друкує чорнилом на тканину за технологією струменевого друку. Вона включає в себе спеціальний принтер, який друкує чорнило на одяг в бажаному місці. DTG використовує спеціальне чорнило, яке поглинається волокнами одягу і є екологічно чистим.

Прямий цифровий друк – вигідний і ефективний метод нанесення зображень на тканину. За допомогою цієї технології можна створювати по-справжньому неповторні речі як для особистих, так і для рекламних або комерційних цілей. Вироби виходять акуратними і довговічними, зручними у використанні і догляді.

Переваги і особливості прямого цифрого друку

Головна особливість технології – можливість нанести на тканину будь-яке зображення і втілити в життя навіть саму незвичайну ідею. Метод використовується як для великих тиражів, так і для створення одиничних екземплярів.

Цифровий друк на футболках, світшотах та інших текстильних виробах має ряд особливостей, завдяки яким послуга користується величезною популярністю серед дизайнерів, іміджмейкерів, власників бізнесу, маркетологів і людей, що цінують ексклюзивний одяг.

Основні переваги та особливості прямого цифрового друку:

 • можливість друку дрібними тиражами (від 1 шт.);
 • максимально можливий формат цифрового друку – А0;
 • можна використовувати лише натуральні тканини;
 • немає обмежень по кольору і роздільної здатності вихідного зображення;
 • висока швидкість друку;
 • текстиль ідеально вбирає фарбу;
 • не потрібно відвозити речі в хімчистку – вироби відмінно переносять прання і теплову обробку, не вимагають спеціального догляду;
 • стійкість зображення до механічного впливу;
 • високий рівень деталізації: на зображенні будуть чітко видно навіть найдрібніші деталі;
 • зображення не має відчутного шару, його можна вільно прасувати праскою, не боячись зіпсувати зовнішній вигляд;
 • можна використовувати додаткові ефекти: глянець, градієнти, щоб отримати потрібний результат.

Факти, які ви повинні знати про друк DTG:

Оскільки принтер DTG настільки точний, ви не обмежені в кольорах і ви можете друкувати зображення набагато більшої деталізації, ніж трафаретний друк. Принтер може надрукувати будь-яке зображення – це також ідеальний варіант для тих, хто не має широких фінансових можливостей, щоб зробити авансові інвестиції для великої партії, тому що кожну футболку можна замовити окремо.

В основі процесу лежить той же принцип, що і у звичайного друку на папері. Для нанесення зображення на тканину використовується спеціальний принтер і фарби, завдяки чому малюнок надійно і гарно лягає на матеріал. Підготовка виробу і безпосередньо сам процес займає близько 15 хвилин, в залежності від обладнання і кольору основи.

Щоб нанести принт на футболку, світшот, або будь-який інший текстильний виріб, телефонуйте +38 (044) 357 01 18 або залиште заявку на цій сторінці. Якою б не була ваша мета: створити неповторний елемент гардероба, надрукувати великий тираж для рекламної кампанії або що-небудь інше, звертайтеся. Ми допоможемо втілити в життя вашу задумку 😉

Узнать стоимость