Послуги > Вишивка

Інформація

Машинна вишивка є одним з найбільш ефективних способів нанесення логотипу і будь-якого іншого зображення на тканину. Вишивка підходить практично для всіх тканин і має більш дорогий і солідний вигляд.

При виборі даного виду нанесення зображення необхідно врахувати декілька наступних моментів:

1. Макет повинен бути у векторному форматі

Для створення векторного макету використовуються програми Adobe Illustrator і Corel Draw (формати векторних файлів — .ai, .cdr, .eps, в деяких випадках .pdf ).

2. Масштаб 1:1

Зображення в макеті виконується в натуральну величину, тобто такого ж розміру, як повинна бути вишивка або ж необхідно вказати необхідний розмір.

3. Колір вишивки

Якщо необхідно вишити логотип, який має бути виконаний в певному фірмовому кольорі, тоді необхідно вказати номер цього кольору пантону. Звісно відтінків ниток не так вже й багато, як пантонних кольорів, тому 100% попадіння в пантон ніхто не може гарантувати, проте можна підібрати колір максимально близький до бажаного.

4. Висота вишитих букв

В ідеалі висота кожної букви – 5 мм мінимум.

Зовсім мілкі написи краще робити «рубаним шрифтом», тобто простим, чітким, без засічок (наприклад Arial) – такі букви будуть краще вишиватись і простіше читатись. Якщо вишивка виконується на не гладкій тканині, а на флісі, махровому рушнику, хутрі чи інших тканинах з ворсом, літери краще б робити побільшими, щоб вони не губились в ворсинках.

5. Відстань між літерами, товщина літер та обведення

Аби літери не зливались, відстань між ними має бути більша ніж 1 мм. Товщина лінії не менше 1 мм, товщина обведення – від 1,5 мм.

6. Максимальний розмір машинної вишивки

Якщо необхідна вишивка на прямій поверхні – просто на тканині, викрійці, спині футболки, то тут все залежить від можливостей виробництва вишивальної машинки, а точніше від розміру п’яльців (це два кільця, між якими вставляють тканину для вишивки).

Найпростіші домашні машинки дозволяють робити вишивку максимального розміру 10х10 см, але на серйозних виробництвах звісно встановлене професійне обладнання для вишивки п’яльцями великого розміру. Якщо у вас великий макет, краще звісно уточнити на виробництві який максимальний розмір вони можуть вишити. Інколи можна розбити зображення на частини і вишити його поступово.

Узнать стоимость