Футболки з героями коміксів

Самовиразитися і підкреслити індивідуальний стиль допоможуть яскраві та оригінальні футболки з героями коміксів. Вони звертають на себе увагу, дозволяють виділитися з натовпу і відповідати модним тенденціям. Далеко не всі хочуть ходити в «проштампованих» речах з магазину, які вже носить півміста. Футболки на замовлення з принтом легко вирішують цю проблему.

Зображення популярних героїв коміксів підкреслює почуття гумору і позитивних поглядів. При цьому зовсім необов’язковий той факт, що власник речі асоціює себе саме з даним персонажем. Можливо, це відображення настрою, періоду життя або просто імпонування улюбленому коміксу.

Шовкотрафаретний друк на футболках допоможе відтворити:

  •        Бетмена;
  •        Джокера;
  •        Росомаху;
  •        Людину-Павука;
  •        Вартових Галактики;
  •        Капітана Америку;
  •        Зимового Солдата;
  •        Халка і багатьох інших.

Футболки на замовлення з малюнком можна доповнити популярними цитатами або написами. Це відмінний спосіб підняти настрій собі і оточуючим. Комікси люблять абсолютно всі: дорослі і діти, чоловіки і жінки, молоді люди і навіть пенсіонери. При цьому саме такого одягу Ви вже точно не зустрінете більше ніде.

Футболки з принтами героїв коміксів здатні надихати на подвиги. Зображення Людини-Павука або Тоні Старка вселяють в себе впевненість, і допомагають зробити те, на що Ви так довго не могли зважитися.

Образ супергероя можна використовувати в повсякденному житті або для походів на веселий день народження. Вечірка в клубі, парубочий, модний молодіжний фестиваль – на всі ці заходи можна сміливо відправлятися в своїй улюбленій футболці з коміксом. Прийшов час приковувати погляди, заводити нові знайомства і виходити з тіні.

Де замовити друк на футболках з зображенням героїв коміксів

Щоб замовити футболки зі своїм дизайном в одиничному екземплярі або великим тиражем, звертайтеся в компанію Folkprint. Досвідчені професіонали і використання сучасного обладнання – Ваша гарантія якісного друку принтів на футболках в короткі терміни. Готові речі можна прати, прасувати і носити незліченну кількість разів. При цьому вони не розтягнуться, не вицвітуть і не потріскаються. Відмінна передача кольору, можливість відображення навіть найдрібніших деталей роблять картинку яскравою, насиченою і залучаючою сотні поглядів.

Щоб улюблені мультяшки виглядали ще цікавіше, можна додати до них блискітки або ефект оксамиту, в залежності від способу обраного друку. Так, наприклад, прямий друк на футболках передбачає використання глянцю і градієнта.

Залишилося зробити заявку на замовлення. Для цього зателефонуйте за телефонами компанії Folkprint або залиште свої дані для зв’язку в спеціальній формі прямо на сайті.