Тренди принтів на футболках 2017

Одні тренди швидко виходять з моди, інші – впевнено займають топові позиції кілька сезонів поспіль. Принти на футболках відносяться саме до другої категорії. У цій статті Ви дізнаєтесь про популярні тренди 2017 року і про те, які речі неодмінно повинні бути присутніми у вашому гардеробі.

Чим обумовлена популярність принтів

Перша хвиля популярності друку на футболках була ще в 90-і. У ті часи це стало справжнім проривом. Тільки якість виробів було, м’яко кажучи, не дуже хорошим: одяг розтягувався, швидко втрачав форму, а сам малюнок пропадав вже через кілька прань.

Сьогодні друк на футболках знову в моді. Технологія широко застосовується відомими дизайнерами і іміджмейкерами. Майстри створюють шедеври і комбінують з іншими елементами гардероба. У результаті виходять по-справжньому чудові look-и.


design_printing

Головна особливість, яка зробила цю технологію настільки популярною, в тому, що принти на футболках стали доступні кожному. Не обов’язково купувати готовий виріб, створений кимось, або бути дизайнером. Можна замовити свою абсолютно унікальну річ, не докладаючи до цього зусиль.

На який одяг можна наносити принти

У цьому сезоні в тренді також друк на:

 • футболках;
 • світшотах;
 • сумках;
 • головних уборах;
 • і дитячому одязі.

Образ може бути класичним або спортивним, «літнім» або «зимовим», головне – правильно підібрати малюнок.

printing_collage
Зараз актуальні мінімалістичні look-и з одним або декількома акцентами. Дизайнери не впускають можливості створити неповторний принт, який стане «родзинкою» образу. Акцентом цілком може бути сумка і кілька аксесуарів, футболка або світшот. Все залежить тільки від Вашої фантазії.

Модні тренди 2017 року

Для тих, хто не боїться експериментувати, у нас є чудова новина. У 2017 році в тренді:

 • квіткові візерунки-принти;
 • етнічні мотиви;
 • написи.

Вже встигли прикинути кілька варіантів? Так, такі тренди відкривають практично безмежний простір для фантазії.

Квіткові принти на футболках та інших елементах гардероба

Характерні особливості квіткових принтів, модних в цьому році:

 • яскравість;
 • великі розміри;
 • в деякій мірі – громіздкість.

Цветочные принтыКвітка може бути одною, але можно використовувати навіть композиції із будь-якої кількості елементів. Головне, щоб акцент був очевидний.

Етнічний малюнок: різноманітність рішень

Етнічний принт необов’язково повинен відображати національну ідею (хоча цей напрямок зараз теж досить популярний). Це може бути гарне зображення, що відображає культуру будь-якої країни або народу, які вам імпонують. Це також може бути гарний орнамент і навіть невелика і відносно симетрична абстракція.

Этнические принтыЗа допомогою прямого цифрового або шовкотрафаретного друку можна нанести на текстиль будь-яке етнічне зображення. Всі елементи і дрібні деталі в макеті будуть добре деталізовані на одязі.

Ми допоможемо втілити в життя будь-яку Вашу ідею і створити по-справжньому неповторний образ 😉